MISTRZ CEREMONII POGRZEBOWEJ

WARSZAWA

730 532 578

KONTAKT@MISTRZCEREMONII-WARSZAWA.PL

Zadzwoń bezpośrednio 730 532 578

PO WIĘCEJ INFORMACJI, ALBO W CELU REZERWACJI TERMINU ZADZWOŃ

 

SPECJALNA OFERTA NA USŁUGI NAJLEPSZYCH DOMÓW POGRZEBOWYCH

PONIŻEJ ZAŁĄCZAM OPINIE, KTÓRE OTRZYMAŁEM OD RODZIN PO CEREMONIACH

 

 

"PANIE ZBIGNIEWIE,

W IMIENIU CAŁEJ RODZINY CHCIAŁABYM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PRZYGOTOWANIE TAK PIĘKNEJ I WZRUSZAJĄCEJ CEREMONII. JESTEŚMY POD OGROMNYM WRAŻENIEM TEGO, JAK DOBRZE UDAŁO SIĘ PANU OPOWIEDZIEĆ O WUJKU, UCHWYCIĆ JEGO CHARAKTER, ODDAĆ JEGO USPOSOBIENIE. ZAPROPONOWANA PRZEZ PANA ŚWIECKA FORMA CEREMONII POGRZEBOWEJ OKAZAŁA SIĘ DOKŁADNIE TYM, CZEGO POTRZEBOWALIŚMY. WSPOMINALIŚMY KOCHANĄ OSOBĘ W ATMOSFERZE SPOKOJU I ZADUMY. BYŁO POWAŻNIE, ELEGANCKO I NA POZIOMIE, ALE NIE ZABRAKŁO TEŻ OSOBISTYCH WSPOMNIEŃ, ZABAWNYCH ANEGDOT, ULUBIONYCH ZDJĘĆ Z DAWNYCH CZASÓW, MUZYKI. PO CEREMONII WRÓCILIŚMY DO DOMÓW Z POCZUCIEM SPOKOJU, SPEŁNIENIA I TAKĄ WRĘCZ ULGĄ, ŻE WSPÓLNIE UDAŁO NAM SIĘ GO TAK PIĘKNIE I GODNIE POŻEGNAĆ. WIELE ZGROMADZONYCH OSÓB RÓWNIEŻ DOCENIŁO PANA PRACĘ I PRZEKAZAŁO NAM POZYTYWNE OPINIE O PANA PRACY. PRZEKAZALIŚMY TEŻ REKOMENDACJE DO DOMU POGRZEBOWEGO.

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE.

KATARZYNA KAJAK" 23-10-2019

 

 

 

"PANIE ZBIGNIEWIE,

WSPÓLNIE Z MĘŻEM CHCIAŁABYM BARDZO PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PROFESJONALIZM, ZROZUMIENIE I PRZYJAZNE PODEJŚCIE W TEJ TRUDNEJ CHWILI. CAŁA CEREMONIA ŚWIECKIEGO POGRZEBU W DNIU 10.10.2019 R. ZOSTAŁA PRZEPROWADZONA Z WIELKIM TAKTEM. OPRAWA BYŁA UROCZYSTA, A WSZYSTKIE NASZE PROŚBY ZOSTAŁY UWZGLĘDNIONE. OSOBA PANA JEST GODNA POLECENIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

HANNA I JACEK BLEJA"  10-10-2019

 

 

 

"PANIE ZBIGNIEWIE,

CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ ZA PIĘKNIE PRZEPROWADZONĄ, WZRUSZAJĄCĄ CEREMONIĘ POGRZEBOWĄ MOJEJ MAMY.

RAZEM Z CÓRKĄ JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLONE Z USŁUGI I MOŻEMY JĄ POLECIĆ KAŻDEMU, KTO ZDECYDUJE SIĘ NA POGRZEB ŚWIECKI.

POZDRAWIAM SERDECZNIE

KATARZYNA BERNARD"  29-08-2019

 

 

 

PANIE ZBIGNIEWIE,

PEŁEN PROFESJONALIZM, WSPARCIE I PRZYGOTOWANIE. PAN ZBIGNIEW SZCZEGÓŁOWO I WNIKLIWIE PRZYGOTOWUJE SIĘ DO ODPRAWIANE CEREMONII, DZIĘKI CZEMU, MIMO SMUTKU I ŻAŁOBY, WSPOMINA O WIELU CIEPŁYCH I WSPÓLNYCH RODZINNYCH CHWILACH, CO WPŁYWA NA ATMOSFERĘ CAŁEJ CEREMONII.

POZDRAWIAM

JAROSŁAW STANIK" 28-08-2019

 

 

 

"SZANOWNY PANIE,

JESZCZE RAZ PRAGNĘ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU ZA PROWADZENIE CEREMONII ŚWIECKIEGO POGRZEBU MOJEJ MAMY (JÓZEFY WACHACZ) W DNIU 29 LIPCA BR.

RZECZYWIŚCIE, PROWADZIŁ PAN CEREMONIĘ WEDŁUG STANDARDÓW PRZYJĘTYCH PRZEZ PANA, O KTÓRYCH PISZE PAN NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

SĄ TO STANDARDY NAJWYŻSZE. KAŻDEJ OSOBIE, KTÓRĄ SPOTKA TA SMUTNA OKOLICZNOŚĆ, MOGĘ POLECIĆ PANA USŁUGI Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Z WYRAZAMI SZACUNKU,

EUGENIUSZ WACHACZ"  26-07-2019

 

 

 

 

"PANIE ZBYSZKU,

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA CAŁĄ ORGANIZACJĘ Z PANA STRONY.

WSZYSTKO BYŁO BARDZO PROFESJONALNE I PRZEKAŻĘ TĄ INFORMACJĘ DO FIRMY KOPERSKICH.

POZDRAWIAM SERDECZNIE,

IWONA I ZBYSZEK SKONECZNI" 20-07-2019